Kategórie

POŽIADAŤ O CENOVÚ PONUKU

Žiaden produkt nebol pridaný

Zasielanie noviniek

DODACIE PODMIENKY

  • Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 14 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. O dodacej lehote a termíne dodania bude predávajúci kupujúceho informovať pri potvrdení objednávky telefonicky alebo emailom.  Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku v súlade s Obchodnými podmienkami.
  • Tovar bude vyexpedovaný okamžite po splnení všetkých podmienok pre vyskladnenie. V prípade že tovar je expedovaný špedičnou spoločnosťou, bude vám doručený do 48 hod. od vyexpedovania zásielky. Zákazník je preto povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ju len keď nie je poškodená. V opačnom prípade je potrebné spísať s vodičom protokol o škode, alebo okamžite ohlásiť predávajúcemu. Mechanické poškodenie dodaného tovaru v neporušenom obale je nutné okamžite nahlásiť. Neskoršie reklamácie tohto charakteru nebudú akceptované.
  • Doprava je hradená zákazníkom. Maximálna hmotnosť jedného balíka je 70 kg a maximálne rozmery jedného balíka sú: dĺžka 270 cm a súčet obvodu a dĺžky 330cm. Ťažšie zásielky nie je možné dodať týmto spôsobom.
  • Tovar po dohode je možné si vyzdvihnúť aj osobne na adrese predávajúceho.
  • Kupujúci je odoslaním objednávky viazaný k zaplateniu kúpnej ceny objednaného tovaru.
  • V prípade certifikovaného výrobku bude kupujúcemu na požiadanie bude zaslaný aj certifikát od výrobcu s technickou špecifikáciou mailom alebo bude doručený spolu s tovarom.